sobota, 29 grudnia 2018

Zapraszamn na wystawę do Łasku


Serdecznie zapraszam na wystawę malarstwa Mariusza Gosławskiego. Na wystawie będą do zobaczenia prace czarno-białe niewielkich formatów, malowane atramentem. 

FINISAŻ

25 stycznia 2019, godz. 18.00 (piątek)
Galeria z Fortepianem
Łaski Dom Kultury w Łasku
ul. Narutowicza 11


Główną osią wystawienniczą będą czarno-białe prace namalowane atramentem, wprost lub symbolicznie odnoszące się do tematu. Czarne koty, kruki, czaszki, kości, pióra, żywioły, zaklęcia.

Elementem dodatkowym wystawy będzie kilka rekwizytów związanych z magią, których używam.

Wystawa trwa od 7 do 25 stycznia 2019

Czy magia jest biała albo czarna? Kraina magii i czarów może być wielobarwna, praktyczna i nie tak mroczna jak krąży o niej wiele stereotypów o czym będę chciał opowiedzieć podczas zakończenia wystawy. Będzie to prezentacja fotograficzna o współczesnym czarownictwie (ok. 200 zdjęć), o tym jak ja odbieram i doświadczam magii na odzień i od "święta". Będzie o sabatach, magicznych narzędziach, czarnych kotach i lataniu na miotle. I kto wie, może później ktoś z Was odważy się zostać współczesną czarownicą.

wstęp wolny

Zaproście swoich znajomych i przyjaciół i spotkajmy się w ŁDK w magicznej atmosferze.

Wydarzenie na FB - https://www.facebook.com/events/1058763410974468/ 


Mariusz GosławskiArtysta plastyk, malarz, fotograf, poeta i teolog. Znany z prac malowanych kawą i propagator kultury japońskiej. Tym razem zaprezentuje się w nowej odsłonie. W szkole średniej - Liceum Plastycznym w Zduńskiej Woli - nazywano go czarodziejem. Zafascynowany magią i czarami, bywa na sabatach, a przy pomocy kart tarota pomaga innym rozwiązywać zawikłane życiowe sytuacje.

O samym autorze więcej na stronie: www.mariuszgoslawski.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz